Dantų atstatymas implantacijos pagalba Kauno mieste

Dantų implantai sparčiai populiarėja visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuvos miestai. Dantų implantai Kaune galimi daugelyje odontologijos klinikų, tačiau nors ir jaučiamas populiarėjimas žmonės vis dar pakankamai skeptiškai žiūri į dantų implantavimą.

Dantų implantavimas yra naujoviškas, modernus būdas pakeisti prarastą dantį ar net kelis neprarandant nei natūralių dantų funkcionalumo kramtant, nei estetinio grožio, kuris daugeliu atveju yra pakankamai svarbus ir sudaro nemažą įspūdį apie žmogų.

odontologijos klinikaDantų implantai yra lyg natūralus dantis, faktiškai neįmanoma pastebėti, jog tai yra protezas, todėl dantų implantavimas Kaune ypač populiarus tarp verslo atstovų ar viešų žmonių. Tiesa, ne tik tokiems žmonėms reikalingi dantų implantai, kadangi prarastas dantis nepuošia jokio žmogaus, o taip pat, yra pastebimas ir neigiamas laisvos vietos burnoje efektas.

Kuomet trūksta vieno ar kelių dantų palaipsniui ima keistis žandikaulio forma, dantys keičia savo vietą. Dėl šių priežasčių prastėja sukandimas, ne taip kokybiškai sukramtomas maistas ir didėja rizika susirgti įvairiomis skrandžio bei virškinimo ligomis. Siekiant to išvengti reikia kuo skubiau pasirūpinti prarasto danties pakeitimu implantu, kadangi dantų implantavimo procedūra nuo pačios pradžios iki galutinio rezultato užtrunka ne vieną mėnesį.

Dantų impantacija Kaune užsiimančios odontologijos klinikos pastebi ir įvardija kelias pagrindines dantų implantavimo priežastis. Visų pirma, dantų netenkama dėl įvairių dantų ligų, o į odontologus kreipiamasi gerokai pavėlavus, kuomet dantų gydyti jau nėra galimybių ir tenka juos šalinti. Laiku pastebėjus danties gedimą, kitaip tariant reguliariai lankantis pas odontologą, galima būtų išvengti danties implantavimo.
Kita populiari priežastis dėl ko lankomos dantų implantavimo Kaune klinikos – traumos. Dantys prarandami labai įvairių traumų metu, dažnai pasitaiko auto įvykiai, sporto traumos, taip pat, padaugėja traumų žiemos metu, kuomet susidaro plikledis. Kartais nutinka taip, jog traumų metu prarandami ne vienas, bet net keli dantys. Tokiu atveju implantacija yra neišvengiama ir būtina, kadangi kelių dantų trūkumas labai stipriai atsiliepia kokybiškam maitinimuisi, kramtymui, o taip pat, kaip jau minėta, dantų nebuvimas iššaukia kitas nemalonias ligas.

Dantų implantavimas Kaune, kaip ir daugelyje kitų miestų, kainuoja panašiai, kadangi pagrindinė kainos sudedamoji dalis yra brangios medžiagos, iš kurių gaminami implantai bei dantų protezai. Taip pat, nemažai kainuoja ir pačio odontologo darbas, tačiau tik labai mažą dalį kainos sudaro odontologijos klinikos vieta bei aplinka, kadangi tai yra gana mažai reikšmingos savybės, nedarančios įtakos dantų implantų kokybei. Tad visai nesvarbu, ar dantų implantacija Kaune, ar dantų implantai dedami Vilniuje, kainos išlieka daugiau mažiau panašios.

Nepaisant kainos, kuri, deja, nėra labai žema, dantų implantacija yra labai svarbi ir rekomenduotina daugeliui žmonių, tačiau dėl lėšų stygiaus dalis žmonių vis dar renkasi senstelėjusius, ne tokios modernius ir efektyvius danties protezus, kurių priežiūra yra gerokai sudėtingesnė, o suteikiama estetinė išvaizda nepalyginamai prastesnė ir ne itin natūrali. Be to, kai kurie žmonės vis dar nėra tinkamai susipažinę ar supažindinti su dantų implantais, todėl jų vengia dėl nežinios. Kad ir kaip bebūtų, tai yra efektyvus ir ilgaamžis prarastų dantų atstatymo būdas.

Netekusiems bent vieno danties, o tuo labiau kelių, rekomenduojama, o tiksliau primygtinai siūloma pasinaudoti dantų implantacijos Kaune galimybėmis, kadangi tai yra kol kas geriausias būdas atstatyti prarastus dantis, išsaugoti savo natūralią žandikaulio formą bei apsisaugoti nuo kitų problemų, kurias gali sukelti trūkstami dantys.