Visų dantų atstatymas klinikoje „Garliavos Odontologijos Centras“

Netekus nuosavų dantų gyvenimas tikrai tampa kur kas sunkesnis. Ne tik dėl kratymo funkcijos, tačiau ir dėl estetikos, kurios trūkumas gali sukelti įvairias psichologines bei socialines problemas. Juk bendrauti su „tuščia“ šypsena nemalonu, daugelis tai pastebi, tad net gali išsivystyti ir diskomfortas.

Žinoma, šiuolaikinės medicinos galimybės tikrai labai plačios, tad belieka džiaugtis, jog kiekvienas randa jo poreikiams labiausiai tinkamą alternatyvą. Svarbiausia tartis su specialistais ir pasikliauti jų kompetencija, kuri džiugina ilgalaikiu rezultatu. Ieškantiems kokybės siūlomas Garliavos Odontologijos Centras, kuriame gal būti atliekama visų dantų implantacija ir protezavimas (dar vadinama All-on-4) suteikia galimybę pilnai susigrąžinti nuosavus dantis dirbtinių pavidalu.

visų dantų implantavimas ir protezavimasKodėl dantų implantai?

Labai ilgus metus kaip populiariausia galimybė buvo pasirenkami protezai. Kodėl? Paprasčiausiai dėl to, kad tik jie egzistavo, tad natūralu, kad teko rinktis iš to, kas buvo. Šiuolaikinė medicina tikrai kur kas labiau pažengusi, džiugu, kad atsiranda vis daugiau naujų galimybių, kurios galiausiai atveria pasirinkimą ir padeda kiekvienam žmogui rasti jam labiausiai tinkamą alternatyvą.

Dantų implantai yra pati pažangiausia ir patikimiausia galimybė, kuri padeda atkurti dantis, svarbiausia, ne tik atrodančius kaip tikri, tačiau savo funkcionalumu taip pat nenusileidžiančiais natūraliems.

  1. Dantų implantacija leidžia džiaugtis rezultatu, kuris tarnaus visą gyvenimą.
  2. Implantai atrodo kaip natūralūs dantys.
  3. Nereikalauja jokios ypatingos, išskirtinės priežiūros.
  4. Šiuolaikinė dantų implantacija – tikrai gana greita.
  5. Tinka beveik visiems pacientams.
  6. Apie 97 – 98 % implantavimo darbų yra sėkmingi.
  7. Galima atkurti vieną, kelis dantis arba visus.

Žinoma, svarbiausia yra gera klinika. O gera yra ta, kurioje ne tik bus atliktas darbas, tačiau ir gaunami atsakymai, kurie, natūralu, kad kyla pacientams.

Dantų implantavimo eiga

Mažas metalinis varžtelis, kuris yra įsriegiamas į žandikaulį – tampa Jūsų danties šaknimi, kuri leidžia susigrąžinti sveiką ir nuostabią šypseną. Šiuo metu dažniausiai medicinos sferoje siūlomi implantai yra gaminami iš titano, tad galite būti ramūs dėl ilgaamžės kokybės, kuri Jums tarnaus daugelį metų.

Žinoma, pirmiausia reikia apsilankyti klinikoje, kurioje įvertinama Jūsų dantų būklė. Kai kuriais atvejais gali pirmiausia reikėti kitokių paslaugų, kaip kad, pavyzdžiui, dantų higiena arba skylučių taisymas tiems dantims, kurie dar tikrai puikiai atlieka savo funkciją. Viską Jums papasakos specialistas, kurio darbas yra ne tik atlikti procesą, tačiau taip pat ir padėti klientui geriau suprasti – kas ir kaip.

Implantavimas, paprasčiau tariant, gali būti klasifikuojamas į du etapus, kuriuos turi „praeiti“ pacientas link galutinio rezultato.

  • Pirmojo etapo metu ne tik atliekama diagnostika, tačiau taip pat ir vertinama kaulo anatomija, tankis, yra įsriegiamas implantas, jeigu reikia, šalinamas dantis. Žinoma stengiamasi išlaikyti dantį, jo šaknį.
  • Antrasis etapas būna po kelių mėnesių, dažniausiai trijų, kurio metu yra atliekamas protezavimo etapas. Nuėmus antspaudą yra tvirtinamas vainikėlis, kuris Jums tarnaus visą gyvenimą. Nuostabiausia, kad baigus – iškart galėsite šypsotis plačiai ir valgyti skaniai, kadangi dantis savo funkcionalumu iki mažiausių smulkmenų atitiks Jūsų poreikius.

Nuostabu, kad nauji dantys ne tik atrodys kaip tikri, tačiau ir savo funkcionalumu, net pojūčiais atitinka dantis, kurie buvo Jums augant. Nors ši galimybė dar tikra inovacija, tačiau nuostabu, kad ji gali žmogui ne tik padėti geriau jaustis, tačiau ir kardinaliai pakeisti gyvenimą. O graži šypsena – tikrai keičia jį, tad kiekvienas renkasi pats – kaip gyventi.