Pasitinkti tinkamą odontologijos kliniką svarbu!

Ruošiantis įvairioms odontologinėms procedūroms bei operacijoms sunku būna ne tik prisiruošti kreiptis į odontologą, bet taip pat ir išsirinkti tinkamą odontologijos kliniką. Apsispręsti, kuri odontologijos klinika yra tinkamai Jūsų dantų tvarkymui gali lemti labai įvairios detalės, tačiau vienos jų itin svarbios, kitos daro mažesnę įtaką kokybiškam paslaugos atlikimui.
OdontologasVisų pirma, reiktų atkreipti dėmesį į klinikos darbuotojus. Kuo daugiau odontologijos klinikoje dirba įvertintų ir kompetentingų specialistų (tai dažniausiai liudija diplomai ir dalyvavimai įvairiose tarptautinėse konferencijose) – tuo didesnė tikimybė sulaukti ne tik malonaus aptarnavimo, bet ir tikrai kokybiškų paslaugų.
Turint omenyje tai, jog odontologija sparčiai žengia į priekį, vis atsiranda naujovių tiek gydyme, tiek technologijose, reiktų atkreipti dėmesį ir į odontologijos klinikos naudojama techniką įvairioms operacijoms atlikti. Kuo technika bus naujesnė – tuo labiau tikėtina, jog procedūra bus atlikta nesukeliant skausmo ar kitų diskomfortiškų jausmų, o rezultatas tenkins. Be to, reiktų atkreipti dėmesį ne tik į technikos naujumą ar gerumą, bet ir jos priežiūrą. Visi įrenginiai turi būti sterilūs, antraip galimi įvairūs užkrėtimai ar uždegimai. Higiena odontologijoje yra bene svarbiausias dalykas.
Prakalbus apie įrenginių švarą, reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, ar visos pacientams matomos patalpos yra švarios. Save ir savo klientus gerbianti odontologijos klinika visada pasirūpins ne tik įrenginių bei kabinetų švara, bet taip pat ir laukiamojo ar registratūros tvarka. Odontologija turi asocijuotis su švara ir higiena, juk lankantis klinikoje tikimasi gražių, tvarkingų ir švarių dantų.
Didelį vaidmenį renkantis odontologijos kliniką gali sudaryti ir žmonių atsiliepimai, nusistovėjusi reputacija. Šiais informacinių technologijų laikais didžiąją dalį informacijos galima rasti internete. Ne išimtis – informacija apie odontologijos klinikas. Nemalonią patirtį pas odontologą turėję žmonės visuomet yra linkę pasidalinti, išsipasakoti, taip perspėjant kitus žmonės apie prastą odontologijos kliniką. Tiesa, tiek neigiamais, tiek teigiamais atsiliepimais aklai pasitikėti nevertėtų, reiktų įvertinti jų visumą ir pažiūrėti, kokia nuomonė yra nusistovėjusi, vyraujanti. Dažnai diskutuoja ir odontologijoje daugiau nusimanantys asmenys, kurie gali pakomentuoti ne tik aptarnavimą ar patikinti, jog atliktos paslaugos nėra laikinos ir prastos, bet taip pat aptarti ir naudojamus įrenginius ar medžiagas.
Odontologijos klinika turėtų rekomenduoti pacientams rinktis kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas, atsižvelgiant į paciento pageidavimus ir galimybes, padėti išsirinkti ir pritaikyti. Deja, ne visuomet odontologai siūlo tikrai kokybiškas medžiagas, o stengiasi įbrukti reklamuojamus ir daugiau pelno nešančius produktus. Tokie odontologai net ir atlikdami darbą kruopščiai ir kokybiškai nesusilaukia daug teigiamų atsiliepimų, kadangi nekokybiškos medžiagos po kurio laiko pradeda gęsti, byrėti, o pacientai turi ieškoti, kur taisyti broką ar iš naujo atlikti procedūrą / operaciją. Be abejo, tai klientams sukelia neigiamas emocijas ir žemina odontologijos klinikos reputaciją.
Tik išsirinkus tinkamą ir visus šiuos reikalavimus atitinkančią odontologijos kliniką bei patį odontologijos specialistą galima tikėtis šimtaprocentinės garantijos bei tikrai kokybiškų paslaugų, o taupyti savo dantų sąskaita nerekomenduojama nei vienam žmogui, kadangi nuo blogai veikiančių kramtymo ir kitų dantų funkcijų gali prasidėti kitos bėdos.

Daugiau informacijos:
Odontologijos klinika Dantėnė
V. Krėvės pr. 55-1, LT- 50358 Kaunas
Tel.: +370 (37) 777007
Tel.: +370 (699) 11198
El. paštas: info@dantene.lt